Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konkurs ''Ziemia- planeta marzeń''.

Sklep z zabawkami Maludas organizuje drugą edycje konkursu!

Tym razem temat dotyczy troski o środowisko, a hasłem przewodnim jest: ,,Ziemia – planeta marzeń”.

Dbanie o ekosystem staje się w świadomości wielu osób niezwykle ważne, bowiem z roku na rok środowisko ulega większej degradacji, dlatego warto edukować w tym zakresie dzieci od najmłodszych lat.

Co trzeba zrobić? Aby wziąć udział w konkursie, należy za pomocą dowolnej metody plastycznej przedstawić to, jak dbasz o środowisko. Segregacja śmieci, oszczędzanie wody, zakupy z torbą wielokrotnego użytku – dzieci mają wiele możliwości! A wszystko w trosce o Matkę Naturę.

Nagrody W kategorii - przedszkole będą przyznane następujące nagrody:     * Zielona kompania (I miejsce) - bon o wartości 900 zł,     * Ekologiczny zakątek (II miejsce) - bon o wartości 700 zł,     * Zgodni z naturą (III miejsce) - bon o wartości 400 zł. W kategorii - szkoła podstawowa i parafie będą przyznane następujące nagrody:     * Świadomi obywatele (I miejsce) - bon o wartości 900 zł,     * Proekologiczna drużyna (II miejsce) - bon o wartości 700 zł,     * Pielęgnujący ekosystem (III miejsce) -  bon o wartości 400 zł. Bon zostanie przesłany drogą e-mailową na wskazany adres w formularzu zgłoszeniowym. Liczba zgłoszeń Każde przedszkole może wysłać 10 zgłoszeń, szkoła podstawowa i parafia może wysłać maksymalnie 12 zgłoszeń.

Termin Na prace czekamy do 21 maja. Zwycięzców ogłosimy 26 maja.

Forma zgłoszeń Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem, pobrać formularz i prawidłowo go wypełnić. Następnie prześlij go razem z pracą i zgodami rodziców dzieci/dziecka na adres konkurs@maludas24.pl. Więcej informacji na stronie: https://maludas.pl/konkurs Pracę należy przesłać w formacie .jpg lub .png w wysokiej rozdzielczości, co umożliwi zamieszczenie jej w galerii sklepu Maludas. Komisja konkursowa Miło nam ogłosić, że przewodniczącą jury w konkursie została Wiola Wołoszyn, autorka popularnej serii książek ,,Jano i Wito”. Partnerzy konkursu: https://www.aviva.pl/ https://terdeals.com/pl

Data dodania: 2021-05-24 20:55:13
Data edycji: 2021-05-24 20:56:09
Ilość wyświetleń: 66

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Janusz Korczak
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook