Czcionka:

A+A-

Kontrast:

religia-zdalna

Dzień dobry

Czy pamiętacie co było na poprzedniej katechezie? Był jeden z cudów Jezusa przypomnijcie sobie co się takiego wydarzyło. Jezus chodził po świecie i wiele czynił znaków. Posłuchajcie co się wydarzyło

Burza na jeziorze7


22 Pewnego dnia wsiadł ze swymi uczniami do łodzi i rzekł do nich: «Przeprawmy się na drugą stronę jeziora!» I odbili od brzegu. 23 A gdy płynęli, zasnął. Wtedy spadł gwałtowny wicher na jezioro, tak że fale ich zalewały i byli w niebezpieczeństwie. 24 Przystąpili więc do Niego i obudzili Go, wołając: «Mistrzu, Mistrzu, giniemy!» Lecz On wstał, rozkazał wichrowi i wzburzonej fali: uspokoiły się i nastała cisza. 25 A do nich rzekł: «Gdzie jest wasza wiara?» Oni zaś przestraszeni i pełni podziwu mówili nawzajem do siebie: «Kim właściwie On jest, że nawet wichrom i wodzie rozkazuje, a są Mu posłuszne».

Boicie się burzy? A jak byście byli na jeziorze to byście się bali?

Kochane dzieci nasze życie to łódka płynąca po wodach czasem spokojnych a czasem bardzo burzliwych. Pamiętajmy, że jeśli mamy ze sobą Jezusa nic nam nie grozi. Bo Jezus jest w stanie z największego utrapienia wydobyć coś wspaniałego. Jezus potrafi uciszyć złe sytuacje w naszym życiu. Jeżeli tylko chcemy mieć go przy sobie.

Zaśpiewajcie piosenkę na jeziorze wielka burza

https://www.youtube.com/watch?v=IxTpYfchU3c

Pozdrawiam serdecznie bądźcie zdrowi do zobaczenia.

Data dodania: 2021-03-02 10:01:01
Ilość wyświetleń: 60

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Janusz Korczak
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook